O nas

Firma Eko Line jest nowo powstała firma będziemy zajmować się produkcją paliwa alternatywnego dla potrzeb energetycznych cementowni. Przeciętna Cementownia mieszczące się na terenie Polski zużywa ok. 45 000 ton wysoko energetycznego opału w tym również Paliwa Alternatywnego.

Paliwo jest wytwarzane z różnego rodzaju odpadów między innymi przemysłowych, poprodukcyjnych jak i domowych tzw. Komunalnych. W obecnych czasach, gdy na tereny pod wysypiska miejsc jest coraz mniej, Unia Europejska nakłada na Nas coraz bardziej restrykcyjne przepisy dotyczące zagospodarowania odpadów – zwłaszcza biomasy takie rozwiązanie wydaje się najbardziej optymalne.

Nie tylko pozwoli nam pozbyć się odpadów ale również zaoszczędzimy nieodnawialne zasoby naturalne.

Dzięki działalności takich firm jak Nasza, które przerabiają różnego rodzaju odpady np. tekstylia, papier, plastik, odpady komunalne, pomagamy zagospodarować marnującą się energię cieplną i elektryczną dla potrzeb społeczeństwa jak i środowiska naturalnego.

Informacja: Przetarg nieograniczony z dnia 2021.12.20 Załączniki do pobrania na podstronie Zapytania ofertowe
Informacja: Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą na podstronie Nasza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi zapytaniami ofertowymi

INFORMACJE

CENNIK

OFERTA

ZAJMUJEMY SIĘ ODBIOREM ODPADÓW KOMUNALNYCH KŁADĄC SZCZEGÓLNY NACISK NA SELEKTYWNĄ ZBIÓRKĘ, ICH SEGREGACJĘ ORAZ ZAGOSPODAROWANIE I PRZEKAZANIE DO RECYKLINGU. WSPÓŁPRACUJEMY Z WIELOMA GMINAMI ORAZ FIRMAMI NA ZASADZIE UMÓW PARTNERSKICH. ZARZĄDZAMY SEGREGACJĄ ODPADÓW ODEBRANYCH SELEKTYWNIE TAKICH JAK PAPIER, TWORZYWA SZTUCZNE, METAL, SZKŁO, ODPADY WIELKOGABARYTOWE JAK RÓWNIEŻ...

Share This